Keresés

Részletes keresés

Ultra-Chronic Monstah Creative Commons License 2002.08.16 0 0 206
Ugye ezért hoztad fel:
http://index.hu/tech/tudomany/alacsony/
Előzmény: hókuszpók (203)
Kenny Knight Creative Commons License 2002.08.16 0 0 205
Na hi minden előttem szólónak (akik 3 éve éltek azoknak is:)
Volt egy barátnőm, aki félig angol volt és volt egy nagyon érdekes baráti társasága akikkel volt alkalmam találkozni még tavaly...
Leírnám hogy nézett ki a három lány:
1. 187 cm magas, szőke derékig érő haj, hosszú izmos, combos (focizott), nagy mellek, lapos de nem feszes has, helyes pofi
2. 183 cm magas, fekete középhosszú haj, átlagos testalkat, közepes mellek, izmos test, a csaj is fekete volt (mint az éj) tipikus negrid arcberendezéssel
3. 160 centis csaj, tömzsi, pici mellek, középhosszú göndör haj, picit duci de ettől függetlenül aranyos (szóval olyan kis házitündér:)

Nos... a feka nem ismerte mi az hogy rasszizmus. Ez úgy értendő, hogy terminológiailag be tudta azonosítani, de soha életében nem találkozott vele (Angliában nőtt fel). A pici tömzsi csaj egy enyhén szólva lenge erkölcsű kis nőci és picit butus is, pont olyan mint amilyennek a szöszinek kéne lennie a sztereotípia szerint, de fordítva van. Az égimeszelő szöszke szende, kedves, intelligens, sportos, jó humora van és jó ízléssel is megáldotta a sors. Pont olyan, amiről a fiúk nagy része azt hiszi csak a mesében van.
Most kicsit elkanyarodtam a sztereotípiák tárgyalására, de értitek valszínű mit akartam mondani :)
A kinézetet azért írtam részletesen, mert érdekes ahogy a személyiségek viszonyulnak hozzá... egyébként az eredeti topichoz hozzászólva a nagyon magas szöszinek 202 cms apja van talán van némi összefüggés...

képlegény Creative Commons License 2002.08.16 0 0 204
Sjanos a média ezerrel nyomja a "lányok ilyennek kell lenni" agyrémet. Már kislány korban kezdődik a Barbi babával. Az aránytalan nyakigláb, vízisikló alakjával idált teremt a szegény átlagos kislányoknak. Később megnéz egy divatbemutatót, ahol ismét szembesül a saját "satnya" testével, mert ugye az angol szupermodellek "tökéletes" alakja állandóan ott lebeg, mint elérhetetlen, nyomasztó cél orruk előtt. Legyünk 190 centisek, legyen kockás hasunk, apró, kemény fenekünk, formás, izmos lábunk, stb, stb... Lényeg, hogy feleljünk meg a társadalom támasztotta követelményeknek. Nem baj, hogy gyermekkihordásra teljesen alkalmatlan kinézetűvé válunk ezáltal.
Én már sokat töprengtem. A mai lányoknak (tudom közhely) elsődleges céljuk a többi nő előtti megfelelés és csak másodlagos a férfiak tetszése. Na most seggre esik a Mari a boltban, ha meglátja, hogy lefogytam. Tündit is megeszi a sárga irígység az irodában, ha meglátja az új frizurámat és az új rucimat, amin az a szexi, mély dekoltázs van.
A személyes és baráti körömből kiindulva, csak annyit mondhatok: A természetes, magukat elfogadó, vidám lányoknak, sokkal több esélyük van a boldog életre, mint a rózsaszín rucis, plázacicáknak, akit, ha meglát egy fickó inkább a szexháziállat szó jut eszébe, és nem az, hogy NŐ. Ha valamelyik lány ezt vállalja, áldásom rá, csak számoljon a következményekkel. Írhatnék ezer és ezer példát, bár meggyőző ereje nincs a dolognak.
Előzmény: hókuszpók (203)
hókuszpók Creative Commons License 2002.08.16 0 0 203
Gyerekek! Nem a magasság számít hanem az hogy a mai lányok köszönhetően a jó étkezéseknek kicsit tramplik egyik- másik hátulról olyan mint a viziló, előlről deszka -kész katasztrófa- de van olyan haver akinek ez jön be, úgyhogy ne féljetek trampli nagy darab lányok!

Magas lány is lehet csinos, vékony de sok havenak az ilyen nem kell.

Nem a cm számít,tuggyátok ugyi?

Egyébként nektek nőknek egyszerű dolgotok van: szépnek és kedvesnek kell lenni megfelelő helyen-időben!( mi ostoba férfiak bedőlünk ennek)

Előzmény: Cifu (159)
originalqszi Creative Commons License 1999.10.08 0 0 202
Első szerelmem nekem is magasabb volt és sokszor úgy éreztem, amikor fogtuk egymás kezét, mintha anyuka fogná kisfia kezét:DDDDDDD De nem zavart.... isteni nagy darab volt?DDDDDDDDD
Előzmény: freeze flash (201)
freeze flash Creative Commons License 1999.09.22 0 0 201
Hi!

Teccenek a hozzászólások... ;-))))))

Engem egy darabig borzasztóan zavart gimis koromban, hogy némelyik lány magasabb nálam, de végül is a magam nettó 176-178 cm-vel elvagyok /most már/. Egyébként ahogy mondani szokták, jóból nem adnak sokat... ;-))))
Anno megvolt annak is a maga romantikája, hogy az egy fejjel magasabb barátnőmmel mindíg valami lépcső mellett álltunk meg csókolózni... :-)

Ahogy meg elszemlélgetem manapság némelyik ilyen traktortalpú patáslányt, csomagolva, messziről, egész lyó. De ha lehántod róla a top-ot a polcolással, kiszáll a technosámliból, akkor kiderül, hogy 156 cm magas, gizda, és 3 m-t nem tud megtenni egyenesen... /Ezzel nem az alacsony embereket akartam bántani, csak némi párhuzamot érzek a Presser és a Primadonna közötti történéssel... ;-)))))/

Az átlagos magasságnövekedés meg, szerintem, ha jól emlékszem, évszázadokra visszamenőleg megvolt már régebben is. Az, hogy ez manapság a nőknél szembetűnőbb, pusztán a /túl/emancipáció következménye... ;-)))))))))))))

Som-Som Creative Commons License 1999.09.22 0 0 200
"Majd ha felnottel, szolj."
:-) Meg sem merek nyikkanni.
Előzmény: kzt (194)
originalqszi Creative Commons License 1999.09.22 0 0 199
201!:)))) Nemcsak a vitaminok és a traktortalp, hanem a szükségszerűség! A hatalom átvételre!! Ahogy mondtam már volt:-)))))
Gabika Creative Commons License 1999.09.22 0 0 198
1részt a sok vitamin, másrészt a holdjáró cipők sürű használata miatt....
Angi Creative Commons License 1999.09.22 0 0 197
De jó :-))))))
Köszi.
Előzmény: mAlter (196)
mAlter Creative Commons License 1999.09.21 0 0 196
Most küldtem vissza Pozsinak!
(Maimagaslányok RuLeZ!)
(mA)
Angi Creative Commons License 1999.09.21 0 0 195
Remélem, valakinél megvan arcívban ez a topic (is). Jó lenne visszaállítani.

Angi

kzt Creative Commons License 1999.09.21 0 0 194
Annyira nem teszem alacsonyra a mercet, hogy olyanokra
szamitsak akik azzal buszkelkednek hogy kit hogyan vertek gyomorszajon ill. milyen kozos tulajdonsagaik vannak Hitlerrel. Majd ha felnottel, szolj.
Angi Creative Commons License 1999.09.20 0 0 193
ezesetben a 182 cm is játszik :-))))
qwertzuiop256 Creative Commons License 1999.09.20 0 0 192
érdekes, nekem (176cm vagyok azt hiszem) a "kis aranyos" tipusok tetszettek, talán mindig eddig. Annyira, hogy mikor egy netes valaki nagyon megtetszett, feltételeztem róla is, hogy olyan. Valahogy azt hittem, hogy olyannak kell lennie, mint a többiek addig
Aztán kiderült, hogy nem éppen, sőt, de akkor már mindegy volt :))))

Onnantól lényegtelen a magasság, ha belülről ismerjük a másik lelkét.

McAllister Creative Commons License 1999.09.20 0 0 191
Persze, hogy nem. Az enyémnek magasabb volt a sarka!
Angi Creative Commons License 1999.09.20 0 0 190
182 vagy, szívem?
Akkor én összementem a 174-ből...
Emlékeim szerint még nem nőttelek ki cipőben sem...

Angi

McAllister Creative Commons License 1999.09.20 0 0 189
Szóval a 182 cm már nem játszik? :))))))
Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.09.20 0 0 188
Csak alacsony lanyokat latsz magad korul?? Hat akkor ez keteselyes lehet....

1) valahol a Kinaban vagy Japanban vagy....
2) Te magad vagy 220, igy nem csoda, ha mindenki alacsony ;-))

hirvike Creative Commons License 1999.09.20 0 0 187
Érdekes, hogy ma beszélgettem egy elég magara nőtt hímnemű ismerősömmel, és ő is ezt hozta fel, hogy valahogy a férfi azért is keresi a nála alacsonyabb partnert, mert amellett természetes a VÉDELMEZŐ FÉRFI szerepe.
Som-Som Creative Commons License 1999.09.20 0 0 186
Azért ha bármikor egy kis csipkelődésre van szükséged, rám biztosan számíthatsz. :-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.20 0 0 185
Hova kell menni magas lányokért? Itt csak alacsonyak vannak :-))))
kzt Creative Commons License 1999.09.20 0 0 184
A testmeretek / komplexusok temakor nem annyira fontos nekem hogy folyamatosan szemmel tartsam. A hergeles nem sikerult, volt egy jo hetvegem, dolgoztam egy kicsit, es biztos voltam benne hogy itt barmikor ujra megtalallak.

udvozlettel: kzt

BENTA Creative Commons License 1999.09.20 0 0 183
Érdekes, hogy ebben a topicban éppen mi, a tényleg magas nők nem írogatunk. Én 180 cm magas vagyok, de a tűsarkúban verem a 190-et. 180 fölött már teljesen mindegy. Gyermekkoromban még zavart a dolog, mivel már 14 évesen elértem a végleges magasságomat, de idővel az alakom arányossá vált, és teljesen természetes lett számomra, hogy nagyon sokan megnéznek az utcán. Az tény, hogy elsősorban a nálam alacsonyabb férfiak érdeklődtek intenzívebben, de ha belegondoltok, viszonylag kevés nálam magasabb kerülhetett az utamba. Véleményem szerint a magasság, vagy alacsony termet csak akkor zavaró, ha az aránytalansággal is párosul. Én nagyon jól érzem magam a bőrömben, és semmi hátrányát sem érzem a magasságomnak.
Som-Som Creative Commons License 1999.09.20 0 0 182
Hát elég sokat kellett hergelni téged, hogy végre valamivel kirukkoljál! Csak hát azóta már változott a felállás, hirvike sugalmazására magastalpú sportcipőt hordok, úgyhogy most már én is mindig lefejelem a szemöldökfát. Most a Chicago Bulls csapatában edzek, jó esélyem van rá, hogy a már ebben szezonban én legyek az NBA legjobb játékosa.
kzt Creative Commons License 1999.09.20 0 0 181
nem kell hogy huzodozz, eleg ha szepen csondben maradsz.
Mar akkor is ugy eltunsz az aljnovenyzetben, hogy nem vesz eszre senki.
artmooney Creative Commons License 1999.09.20 0 0 180
A magas pasikat nem zavarja ha a nő magasabb. Én ismerek egy 195 cm-s lányt. Ez már komikus.
mAlter Creative Commons License 1999.09.20 0 0 179
Szerintem a 'trágyataposó' a természetes szelekció eszköze. Amelyik lány oly kevés ízléssel rendelkezik, hogy ilyet hord, megérdemli, hogy párválasztási esélyei tizedére csökkenjenek. :)))

Nekem volt már magasabb partnerem, és nem érdekelt, hogy mások errôl mit gondolnak, de mégis jó érzés egy lányt úgy megölelni, hogy szinte eltűnjön a karjaim közt, és szeretkezésnél sem kell hosszabb túrára indulni a kislábujjától a feje búbjáig. (Lustaság.) :)))))

Mindenesetre nekem nem ez a legfontosabb szempont, de az ösztöneimre hat, nem tagadom.

(mA)

robicsek Creative Commons License 1999.09.20 0 0 178
annyi minden más is zavarhat. Ha viszont más nem zavar (azaz a kapcs OK), akkor pont ez a magasság dolog aztán végképp nem.

az emberek tekintete meg aztán nem érdekel :)))

ouzo Creative Commons License 1999.09.20 0 0 177
A sebesség, amivel a tekintetem végigfut egy szép női lábon, állandó. Ha pedig a láb hossza nagyobb, akkor nő a gyönyörködéssel töltött időm is. Tehát ez alapján a hosszú láb jobb. Viszont utálom, hogy lenéznek a 179 centimre. Következtetés : Elmegyek Japánba, és ott én leszek a Jani....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!